logologoPB
FacebookFeed

03 Cze

INFODAY - HORYZONT 2020 dla MŚP Wyróżniony

Posted by

Program Horyzont 2020 to największy program Komisji Europejskiej dedykowany projektom badawczym i innowacyjnym, którego budżet wynosi prawie 80 mld EUR.

W latach 2014 –2020 polscy przedsiębiorcy będą mogli starać się o dofinansowanie własnych pomysłów w wielu obszarach.

Funkcjonujący na Politechnice Białostockiej Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Badawczych Unii Europejskiej oraz Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego zapraszają do udziału w INFO DAY:

„HORYZONT 2020 dla MŚP”

Spotkanie dedykowane jest przedsiębiorcom zainteresowanym pozyskaniem funduszy europejskich lub nawiązaniem współpracy z zagranicznym partnerem. Szczególnie serdecznie zapraszamy przedstawicieli MŚP.

Podczas spotkania, które odbędzie się we wtorek 09 czerwca 2015 roku, omówione zostaną możliwości udziału i finansowania MŚP w programie Horyzont  2020, jak również inne działania wspierające. Ponadto swoim doświadczeniem w zakresie pozyskania środków ramowych podzieli się ConnectPoint sp. z o.o – jeden z „absolwentów” jednego z instrumentów Programu Horyzont 2020.

Dzień informacyjny organizowany we współpracy z Krajowym Punktem Kontaktowym Programów Badawczych UE oraz Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości.

Spotkanie odbędzie się w siedzibie Centrum Nowoczesne4go Kształcenia Politechniki Białostockiej przy ul. Zwierzynieckiej 16 w Białymstoku (Kampus PB).Liczba miejsc jest ograniczona. Wymagana jest wcześniejsza rejestracja.

UCZESTNICTWO W WYDARZENIU BEZPŁATNE

Zapraszamy do zapoznania się z programem.

Wypełniony Formularz Zgłoszeniowy prosimy przesłać mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia
08 czerwca 2015 r.