09 Cze

Krajowy dzień informacyjny z obszaru nanotechnologii, zaawansowanych materiałów i biotechnologii

15 czerwca 2016 r. NA TERENIE UNIWERSYTETU ŚLĄSKIEGO W KATOWICACH, PRZY UL. BANKOWEJ 12,w Auli im. Kazimierza Lepszego, KRAJOWY PUNKT KONTAKTOWY PROGRAMÓW BADAWCZYCH UNII EUROPEJSKIEJ we współpracy z Regionalnym Punktem Kontaktowym na Politechnice Śląskiej, Uniwersytetem Śląskim i Śląskim Klastrem Nano, organizuje "KRAJOWY DZIEŃ INFORMACYJNY Z OBSZARU NANOTECHNOLOGII, ZAAWANSOWANYCH MATERIAŁÓW I BIOTECHNOLOGII".

25 Maj

Konferencja "Horyzont 2020 - gdzie jesteśmy i dokąd zmierzamy - możliwości i wyzwania dla Polski" - ostatnia szansa na rejestrację!!!

Ostatnia szansa na rejestrację na konferencję "Horyzont 2020 - gdzie jesteśmy i dokąd zmierzamy - możliwości i wyzwania dla Polski", która odbędzie się już 3 czerwca w Warszawie.

Zapraszamy do udziału.

05 Maj

Konsultacje w sprawie programu pracy NMBP 2018-2020, otwarte

2 maja 2016 r. ruszyły otwarte konsultacje programu pracy NMBP na lata 2018-2020!!!

Regionalny Punkt Kontaktowy Białystok zaprasza wszystkich zainteresowanych w dziedzinach: Nanotechnologia, Zaawansowane Materiały oraz Zaawansowane Systemy Produkcji i Przetwarzania (NMBP), do przesyłania swoich uwag na temat programu pracy do Komisji Europejskiej.