logologoPB
FacebookFeed

23 Paź

Spotkanie w ramach Inicjatywy CORNET w Polsce

Posted by

 

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju zaprasza na spotkanie brokerskie poświęcone poszukiwaniu partnerów do współpracy przy składaniu i realizacji projektów w ramach 19. konkursu Inicjatywy CORNET.

Spotkanie odbędzie się 18 Listopada 2014r. i skierowane jest do przedstawicieli zrzeszeń branżowych grupujących małe i średnie przedsiębiorstwa oraz do jednostek naukowych. Będzie to pierwsze spotkanie zorganizowane w Warszawie.

Program Spotkania podzielony jest na dwie części:

I. Uczestnicy będą mieli możliwość przedstawienia koncepcji swoich projektów w celu znalezienia partnerów z odpowiednim know-how. Uczestnicy będą mieli również możliwość zaprezentowania swojej organizacji oraz jej potencjału, oferując zaangażowanie w realizację projektu.

II. Wybrani koordynatorzy projektów finansowanych w ramach Inicjatywy CORNET, dokonają prezentacji projektów, ze szczególnym naciskiem na aspekty praktyczne.

CORNET to europejska sieć ministerstw i agencji finansujących B+R, która stwarza możliwości finansowania badań na potrzeby konkretnych branż przemysłowych. W ramach CORNET ogłaszane są regularnie konkursy na projekty realizowane we współpracy międzynarodowej.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Obowiązuje rejestracja on-line. Spotkanie będzie prowadzone w języku angielskim. Szczegółowe informacje dostępne na stronie internetowej: http://www.cornet-era.net/partnering_event_warsaw_2014.html


Dodatkowych informacji w sprawie spotkania oraz Inicjatywy CORNET udziela pani Joanna Makocka: tel. 519 684 989; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.