logologoPB
FacebookFeed

Aktualności

13 Paź

Warszaty z design thinking - Jak wykorzystać metodę do tworzenia efektywnych konsorcjów projektowych

Posted by

 

Szanowni Państwo

Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE wraz z Białostockim Parkiem Naukowo Technologicznym zaprasza na bezpłatne warsztaty z design thinking Jak wykorzystać metodę do tworzenia efektywnych konsorcjów projektowych.


Design thinking to nie tylko innowacyjny sposób myślenia, ale też metodologia, która prowadzi do tworzenia innowacyjnych produktów i usług odpowiadających rzeczywistym potrzebom użytkowników/klientów. Metodologia ta powstała na Uniwersytecie Stanforda. Jest ona powszechnie wykorzystywana przy tworzeniu nowych produktów przez światowych gigantów takich jak Google czy P&G oraz General Electric.

Warsztaty odbędą się 20 i 21 października br. w Białostockim Parku Naukowo-Technologicznym, Transferownia (budynek Inkubatora Technologicznego, parter)

ul. Żurawia 71,  Białystok


Rejestracja:http://evenea.pl/imprezy/biznes-i-przedsiebiorczosc/bialystok/design-thinking-jak-wykorzystac-metode-do-tworzenia-efektywnych-konsorsjow-projektowych-64439/

Więcej info:
http://evenea.pl/imprezy/biznes-i-przedsiebiorczosc/bialystok/design-thinking-jak-wykorzystac-metode-do-tworzenia-efektywnych-konsorsjow-projektowych-64439/