logologoPB
FacebookFeed

Aktualności

29 Paź

SiS-RRI – Science, Innovation and Society

Posted by

 

 

19-21 listopada 2014r. w Rzymie odbędą się międzynarodowa konferencja i spotkanie brokerskie poświęcone nauce, innowacjom i społeczeństwu: SiS-RRI – Science, Innovation and Society: Achieving Responsible Research and Innovation.

Szczegółowa informacja na temat obu wydarzeń oraz rejestracja na konferencję dostępne są pod adresem: http://www.sis-rri-conference.eu/registration/.

Rejestracja na spotkanie brokerskie odbywa się poprzez odrębną platformę internetową dostępną pod następującym adresem: https://www.b2match.eu/science-society-2015 (rejestracja otwarta będzie tylko do 8 listopada br !!!).

Udział w obu spotkaniach jest nieodpłatny. Szczególnie zachęcamy do aktywnego uczestnictwa w spotkaniu brokerskim. To niepowtarzalna możliwość nawiązania kontaktów z uczestnikami z innych krajów oraz możliwość zawiązania współpracy celem przygotowania wspólnego projektu w ramach aktualnie otwartych konkursów w obszarze SWAFS – Science with and for society/Nauka z udziałem społeczeństwa i dla społeczeństwa (tematy konkursowe na 2015r.: http://ec.europa.eu/research/participants/data/ref/h2020/wp/2014_2015/main/h2020-wp1415-swfs_en.pdf).

Zapraszamy do wykorzystania tej szansy.