12 Mar

Stypendium na studia magisterskie w ramach KIC InnoEnergy

Do 26 kwietnia trwa druga tura naboru na stypendia na studia magisterskie Clean Fossil and Alternative Fuels Energy w ramach KIC InnoEnergy.

Studia kładą nacisk na praktyczne i biznesowe wykorzystanie wiedzy inżynierskiej z zakresu technologii energetycznych z obszaru paliw kopalnych i paliw. Pierwszy rok studiów odbywa się w Polsce (na AGH lub Politechnice Śląskiej), a drugi na Politechnice w Lizbonie (Instituto Superior Técnico (IST). Absolwenci otrzymują dwa dyplomy, uczelni w której rozpoczęli studia i uczelni, na której je zakończyli. Stypendium wynosi do 750 euro miesięcznie.

Studia rozpoczynają się od semestru jesiennego 2015 roku. Dodatkowo absolwenci tych studiów otrzymują wsparcie przy znalezieniu pracy.

Zapraszamy do aplikowania studentów z Polski z kierunków związanych z energetyką czy technologią chemiczną.

W kwestii pytań i dalszych informacji prosimy o kontakt z Katarzyną Sobótką: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej o programie pod adresem: http://www.kic-innoenergy.com/education/master-school/clean-fossil-and-alternative-fuels-energy/