24 Mar

“IncoNet EaP Summer School 2016” – już można się zgłaszać

“IncoNet EaP Summer School 2016”, odbędzie się w dniach 13-17 czerwca 2016 r. w Wiedniu.

Zaproszenie skierowane jest do początkujących naukowców i do kierowników projektów badawczych z państw Unii Europejskiej, Partnerstwa Wschodniego (Armenia, Azerbejdżan, Białoruś, Gruzja, Mołdawia i Ukraina) oraz z państw stowarzyszonych z programem Horyzont 2020. Aplikować mogą zainteresowani podnoszeniem swoich umiejętności w zakresie zarządzania projektami z obszaru efektywnosci energetycznej oraz nawiązaniem współpracy w ramach projektów realizowanych w programie Horyzont 2020.

Udział w szkole letniej jest bezpłatny. Koszty podróży i zakwaterowania zostaną pokryte przez organizatora (koszty podróży poniesione przez uczestników zostaną zwrócone). Zgłoszenia będą przyjmowane do 21 kwietnia 2016 r.

Szczegóły na stronie projektu IncoNet EaP.