logologoPB
FacebookFeed

Aktualności

31 Maj

Warsztaty SME Instrument oczami przedsiębiorcy

Posted by
Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE zaprasza na warsztaty SME Instrument oczami przedsiębiorcy. Warsztaty poprowadzi Prezes zarządu Sup4Nav sp. z o.o. oraz Navdec sp. z o.o. dr inż. kpt. ż.w. Piotr Wołejsza, który opowie o swoich doświadczeniach przy staraniu się o dofinansowanie w ramach SME Instrument.
 
Warsztaty skierowane są do Przedsiębiorców zainteresowanych składaniem wniosków projektowych do SME Instrumentu w ramach programu Horyzont 2020.

Miejsce spotkania: Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości i Wybranych Nowych Technologii Politechniki Białostockiej - ul. Zwierzyniecka 10 Białystok.

Czas spotkania: 13 czerwca 2016 r. godzina 13:30-18:00

Piotr Wołejsza, marynarz, nauczyciel i przedsiębiorca skuteczny w pozyskiwaniu finansowania, zaprezentuje drogę jaką przeszła spółka Sup4Nav aplikując do grantów największego instrumentu wsparcia dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw w ramach Horyzontu 2020.  
 
Instrument MŚP, finansowany z programu Horyzont 2020, skierowany jest do małych i średnich przedsiębiorstw, które wykazują wysoki potencjał do wzrostu, jak również mają innowacyjną technologię, produkt lub usługę i zamierzają wdrożyć je na rynek europejski i globalny.
 
„SME Instrument oczami przedsiębiorcy” to warsztaty, który odpowie m.in. na następujące pytania:
  • Na którym etapie rozwoju produktu/usługi firmy aplikować w tym programie i do której fazy?
  • Od czego zacząć pisanie wniosku, jakie informacje i w jakiej formie umieścić we wniosku?
  • Co przekonuje ekspertów, gdzie mamy największe szanse, czego unikać?
  • W czym pomoże faza I, czy trudno ją rozliczyć, kiedy i za ile faza II?

Będzie również czas na zadanie innych pytań.

Czas trwania warsztatów to 4 godziny.

Zapraszamy do zapoznania się z agendą,oraz rejestracji na warsztaty poprzez poniższy formularz. Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Rejestracja zostła zamknięta.