logologoPB
FacebookFeed

31 Maj

Warsztaty SME Instrument oczami przedsiębiorcy

Posted by
Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE, w dniu 13 czerwca 2016 r.  zaprasza na warsztaty SME Instrument oczami przedsiębiorcy. Warsztaty poprowadzi Prezes zarządu Sup4Nav sp. z o.o. oraz Navdec sp. z o.o. dr inż. kpt. ż.w. Piotr Wołejsza, który opowie o swoich doświadczeniach przy staraniu się o dofinansowanie w ramach SME Instrument.
Warsztaty skierowane są do Przedsiębiorców zainteresowanych składaniem wniosków projektowych do SME Instrumentu w ramach programu Horyzont 2020.
11 Maj

"Co trzeba wiedzieć, żeby prawidłowo skalkulować budżet, zrealizować i rozliczyć projekt w ramach programu H2020?" - warsztaty

Posted by

Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE, we współpracy z Krajowym Punktem Kontaktowym zapraszają na warsztaty pt. "Co trzeba wiedzieć, żeby prawidłowo skalkulować budżet, zrealizować i rozliczyć projekt w ramach programu H2020?". Jesteś naukowcem, przedsiębiorcą lub pracownikiem administracji uczleni wyższej? Chcesz wiedzieć jak kalkulować budżet projektu? Planujesz lub realizujesz projekt w ramach programu H2020? Rozliczasz projekty w programie ramowym Horyzont 2020? Koniecznie przyjdź na warsztaty!!!

31 maja 2016 r., godzina 10:30-16:00, Wydział Informatyki Politechniki Białostockiej.

Spotkanie poprowadzi ekspert Krajowego Punktu Kontaktowego Programów Badawczych - Barbara Trammer.

 

08 Kwi

Zasady Horyzont 2020 - szkolenie dla pracowników administracji

Posted by

Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE zaprasza na szkolenie: "Zasady uczestnictwa w Programie Horyzont 2020". Tematem szkolenia są zasady uczestnictwa w Programie Horyzont 2020.
Szkolenie skierowane jest głównie do pracowników administracyjnych, którzy stanowić będą zaplecze/wsparcie w realizowanych projektach. 

Strona 1 z 8