logologoPB
FacebookFeed

02 Paź

Dzień informacyjny w obszarze Bezpieczeństwo żywnościowe, zrównoważone rolnictwo i leśnictwo, badania mórz i wód śródlądowych i biogospodarka

Posted by

 

Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych Unii Europejskiej zaprasza na Dzień Informacyjny dotyczący 2. konkursu w obszarze Bezpieczeństwo żywnościowe, zrównoważone rolnictwo i leśnictwo, badania mórz i wód śródlądowych i biogospodarka, który odbędzie się  14 października 2014 r. w Warszawie.

Prelegentem będzie dyrektor Antonio Di Giulio odpowiedzialny w Komisji Europejskiej za ten obszar w DG R&I. Przedstawi on zasady aktualnego konkursu oraz inne istotne kwestie z nim związane (wykład w jęz. angielskim bez tłumaczenia).

Ponadto w spotkaniu udział wezmą: profesor Lech Michalczuk z Instytutu Ogrodnictwa w Skierniewicach – koordynator i partner wielu projektów w programach ramowych, który wielokrotnie oceniał wnioski, także w H2020; przedstawiciele MNiSzW, którzy podejmą tematykę synergii H2020 z funduszami strukturalnymi oraz partnerstwa publiczno-prywatnego w obszarze bioprzemysłu. Informacje o projektach w zakresie infratruktury badawczej w H2020 oraz aspekty finansowe w H2020 przedstawią eksperci KPK.

Spotkanie odbędzie się w budynku  SGGW przy ulicy Rakowieckiej 30 w Warszawie.

Program i rejestracja są dostępne na stronie http://www.kpk.gov.pl/?event=dzien-informacyjny-do-2-konkursu-w-food-security-w-programie-horyzont-2020

Udział jest bezpłatny, ale wymaga rejestracji.