logologoPB
FacebookFeed

01 Lut

Jak zarejestrować się w systemie ECAS? - kurs e-learningowy

Posted by
 
Celem pilotażowej odsłony kursu zrealizowanego w ramach działania RPK Białystok jest pokazanie potencjalnym użytkownikom, jak założyć konto w systemie ECAS (System Uwierzytelniania Komisji Europejskiej).
 
W celu uruchomienia kursu, należy kliknąć na link "Jak zarejestrować się w systemie ECAS" lub zalogować się do portalu.
 
Osoby, które posiadają konto na Portalu Edukacyjnym znajdą kurs w menu "Szkolenia" -> "Moje ścieżki szkoleniowe" gdzie za pomocą przycisku "Uruchom" mogą uruchomić szkolenie oraz wypełnić ankietę. 
 

Logowanie do Portalu Edukacyjnego odbywa się podobnie jak do systemów USOSweb, APD oraz IRK, poprzez usługę CAS gdzie należy podać PESEL i hasło. 

Osoby, które nie posiadają konta logowania CAS, a chcieliby skorzystać z kursu proszeni są o przesłanie prośby założenia konta lokalnego na adres  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
 
Opis logowania znajdziecie Państwo na stronie  http://ckz.pb.edu.pl/logowanie 
 
W razie problemów technicznych prosimy o wiadomość na adres  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.