logologoPB
FacebookFeed

Baza wiedzy (21)

Zapraszamy do zapoznania się z prezentacjami z spotkania INFODAY - HORYZONT 2020 dla MŚP, któro odbyło się w dniu 09.05.2015 r.

 

 

Przedstawiamy Państwu publikację Regionalnego Punktu Kontaktowego Programów Badawczych UE zawierającą zbiór informacji na temat mechanizmów finansowych wspierających prace badawczo - rozwojowe.

W niniejszej publikacji znajdą Państwo aktualne informacje dotyczące Programu Ramowego Horyzont 2020, a także otwartych oraz planowanych konkursów ogłaszanych na poziomie krajowym przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju.

Publikacja skierowana jest do wszystkich zainteresowanych udziałem w międzynarodowych i krajowych programach badawczo - rozwojowych, w szczególności do instytucji naukowych oraz  przedsiębiorców.

Prezentowana publikacja ma charakter poglądowy i jest zbiorem podstawowych informacji na wybrane tematy. W celu uzyskania kompletnych informacji należy odnieść się do informacji udzielanych przez instytucje zarządzające programami.

Zapraszamy również do kontaktu z pracownikami Regionalnego Punktu Kontaktowego Programów Badawczych UE, którzy chętnie pomogą Państwu w odnalezieniu odpowiedniego źródła finansowania do prowadzonych przez Państwa prac.

 

 

 

 

 

 

 

Szanowni Państwo, przedstawiamy opublikowane przez Komisję Europejską program pracy na lata 2014-2015 w obszarze Spreading Excellence and Widening Participation.

 

Spreading Excellence and Widening Participation (download)

 

 

 

 

 

Szanowni Państwo, przedstawiamy opublikowane przez Komisję Europejską program pracy na lata 2014-2015 w obszarze Smart, green and integrated transport.

 

Smart, green and integrated transport (downoload)

 

 

 

Strona 1 z 6